Tuzla Yangın Kapısı

heading

Tuzla Yangın Kapısı, Bina ve iş yerlerinde yaşanabilir yangınlar göz önüne alınarak yangın kapısının kullanımı insan hayatına kolaylık sağlıyor.

Günümüzde yapılan bina projelerinde Tuzla yangın kapısı firmaları büyük önem arz ediyor. Yangın anında insanların hızlı bir şekilde tahliye edilmesini sağlayan yangın kapıları aynı zamanda yangının gecikmesini sağlamaktadır. Özel üretilen yangın kapıları 72 derece ısıya gelince otomatik olarak kapanmaktadır. Ayrıca yangın kapısının 120 dakikaya kadar dayanıklılığı söz konusudur.

Yangın kapısının nerede olduğunu belli etmek için şarjlı acil yönlendirme yazıları yer almalıdır. Bu süreçte insanların paniğe düşmeden tahliyesi için önceden tatbikat yapması da avantaj sağlar.

Tuzla Yangın Kapısı Hizmeti

Acil durumlarda kısa sürede bulunduğunuz ortamı sağlıklı ve güvenilir bir şekilde terk etmeniz için Tuzla yangın kapısı modellerini tercih etmenizde fayda var. Çünkü bina asansörleri veya merdivenleri güvenliliğini yitirebilir. Ancak yangın kapıları geniş ölçekte ısı, duman ve ateşe karşı dayanıklı olduğu için kısa sürede tahliye edilmesini sağlar.

Firmamız sektörde yüksek kalitede yangın kapılarını üretirken müşterileri için uygun teklifler sunmaktadır. Aynı zamanda yangın kapıları kanunların belirlediği ölçülerde olmak zorundadır. Bu sebeple üretilen yangın kapılarımız kalite kontrolünden başarılı bir şekilde geçmektedir.

Yangın kapılarının çeşitleri ve işlevleri doğrultusunda ücrette değişkenlik söz konusudur. Firmamız 4 çeşit yangın kapısı üretmektedir. Bunlar; gözetleme bölümlü yangın kapısı, cam yangın kapısı, çelik ve panik barlı yangın kapılarını yüksek kalitede üretmekteyiz. Kısacası yangın sırasında panik yapmadan kolayca dışarı çıkmanıza aracı etmektedir.

Tuzla Yangın Kapısı Fiyatları

Yangın kapı çıkarının genişliği en az 80 cm, yüksekliği ise 200 cm' den az olamaz. Ayrıca bina içerisinde 50 kişiden fazla olan mekanlarda kapılar kaçış yönüne doğru açılmaktadır. Firmamız müşterilerimizin isteğine göre tek kapılı veya çift kapılı olarak üretilmektedir. Tuzla yangın kapısı fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Tuzla yangın kapısı ürünleri genellikle farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Tuzla ilçesi İstanbul'un en önemli alanlarından biri olarak barındırır.